Historia

Firma nasza działa na Rynku Warszawskim i okolic  nieustannie od 1991r., działalność swoja rozpoczęliśmy jako TANO SPÓŁKA JAWNA, od 2008 roku, w wyniku zmian wymuszanych przez konsolidujący się rynek hurtowy w naszym kraju, już jako nowa firma TANO Dystrybucja Sp. z o.o. dołączyliśmy do dużej grupy hurtowni.

 

History tano

 

Obecnie nasza grupa jest jednym z największych dystrybutorów branży FMCG w kraju, a w jej skład wchodzą takie podmioty jak:

  • TEDI Dystrybucja Sp. z o.o. S.K.A.
  • MAG Dystrybucja Sp. z o.o. S.K.A.
  • KCD Dystrybucja Sp. z o.o,
  • MAK Dystrybucja Sp. z o.o.

Mottem naszych działań na rynku jest zadowolenie naszych odbiorców, przede wszystkim poprzez oferowanie atrakcyjnych towarów w dobrych cenach, ciągłe doskonalenie rozwiązań logistycznych, mające zapewnić rytmiczne w jak najwyższym standardzie dostawy zamawianego przez naszych odbiorców towaru. Działalność naszą prowadzimy z tereny Praskiej Giełdy Spożywczej w Ząbkach koło Warszawy, dysponujemy nowoczesnym magazynem wysokiego składowania, własna flota samochodów dostawczych. Oferujemy swoim Klientom nowoczesne techniki sprzedaży, obsługę przez fachowych Przedstawicieli Handlowych, pomoc ze strony  producentów z którymi współpracujemy. Mottem naszych działań na rynku jest zadowolenie naszych odbiorców, przede wszystkim poprzez oferowanie atrakcyjnych towarów w dobrych cenach, ciągłe doskonalenie rozwiązań logistycznych, mające zapewnić rytmiczne w jak najwyższym standardzie  dostawy zamawianego przez naszych odbiorców towaru.